kosmetické studio

Menu
Dermalogica logo

je profesionální a celosvětově uznávaná americká značka.

Zjistit více

Dermalogica
Help

Nevíte, jaké ošetření si máte vybrat?

Na základě analýzy pleti vyberu ošetření šité na míru vašim potřebám, které vám pomůže na cestě za krásnější a zdravější pletí.

Profesionální ošetření s viditelnými výsledky.

Novinka!

Ošetření Pro firm neck + skin

Zpevnit • vypnout • povzbudit

80 minut

1 500 Kč

Ošetření, které využívá jedinečné kombinace techniky fasciální masáže zlepšující pevnost a napětí v obličeji a produktů, které obnovují texturu pleti a doplňují výživu pro zajištění hebkosti pleti.

Ošetření, které se zaměřuje nejen na obličej, ale i na pokožku krku, která je jemnější a náchylnější ke vzniku předčasných známek stárnutí a to vše spolu s čistící maskou Neck Fit Refining masque, která zpevňuje, rozjasňuje, vypíná a zmírňuje vzhled jemných linek.

A co to je fasciální masáž?

Pro Eye Flash

20 minut

500 Kč

Komplexní péče oblasti okolo očí, spojení exfoliace a hydratace pro obnovu buněk v jediném kroku. Ošetření, které tonizuje, vyhlazuje a rozzáří okolí očí díky intenzivní stimulaci a doplnění aktivních rostlinných látek. Pro maximální výsledky doporučuji tři po sobě jdoucí ošetření, každé účinnější. Pro Eye Flash lze provádět samostatně anebo společně s jiným ošetřením.

Proskin 30

30 minut

790 Kč

Cílené a velmi účinné ošetření, kdy se v krátkém čase zaměřím na ty problémy, které vás momentálně trápí. Toto ošetření vychází z analýzy pleti a je vhodné i jako tzv. udržovací ošetření mezi vašimi pravidelnými návštěvami.

Proskin 60

60 minut

1 390 Kč

Komplexní ošetření pleti, které je pokaždé jedinečné. Individuální, senzorické ošetření zahrnuje profesionální aktivní produkty, specifické techniky. Je ideální jako pravidelná měsíční péče. Toto ošetření je jedinečnou relaxační cestou k vaší nejzdravější pokožce a zahrnuje kombinaci dotekových terapií.

Proultrazvuk 60

60 minut

1 750 Kč

Kombinace hloubkového ultrazvukového ošetření s liftingovým účinkem a technologiemi dermalogica pro okamžitý jas a energii vaší pleti.

Pro Bright Treatment

60 minut

1 550 Kč

Ošetření s velmi intenzivním účinkem pro okamžité rozjasnění pleti. Kombinace chemického peelu * stabilního vitamínu C * bioaktivační masky. Výsledkem je zářivá a hydratovaná pleť, dochází ke sjednocení tónu pleti a zmírnění jemných linek. Pro maximální výsledek doporučuji 3 ošetření s rozestupem 14 dní.

Propower peel

Propower peel 30

30 minut

1 350 Kč

Expresní ošetření vysoce aktivním chemickým peelem , přizpůsobené potřebám vaší pleti. Toto intenzivní ošetření vyhlazuje pokožku a zaměřuje se individuálně na projevy akné, hyperpigmentace či předčasného stárnutí.

Propower peel 60

60 minut

1 900 Kč

Maximálně účinné a plně přizpůsobené. Komplexní 60-ti minutové ošetření spojuje Proskin 60 + Power Peel s pokročilými technikami ošetření pleti, individuálně přizpůsobené na neustále se měnící potřeby vaší pokožky. Rychlá regenerace pokožky bez známek podráždění.

Co je to Chemický peeling?