kosmetické studio

Menu
Dermalogica logo

je profesionální a celosvětově uznávaná americká značka.

Zjistit více

Dermalogica

Profesionální ošetření s viditelnými výsledky.

Proskin 30

30 minut

790 Kč

Cílené a velmi účinné ošetření, kdy se v krátkém čase zaměřím na ty problémy, které vás momentálně trápí. Toto ošetření vychází z analýzy pleti a je vhodné i jako tzv. udržovací ošetření mezi vašimi pravidelnými návštěvami.

Proskin 60

60 minut

1 390 Kč

Komplexní ošetření pleti, které je pokaždé jedinečné. Individuální, senzorické ošetření zahrnuje profesionální aktivní produkty, specifické techniky. Je ideální jako pravidelná měsíční péče. Toto ošetření je jedinečnou relaxační cestou k vaší nejzdravější pokožce a zahrnuje kombinaci dotekových terapií.

Proultrazvuk 60

60 minut

1 750 Kč

Kombinace hloubkového ultrazvukového ošetření s liftingovým účinkem a technologiemi dermalogica pro okamžitý jas a energii vaší pleti.

Novinka!

Pro Bright Treatment

30 minut

1 550 Kč

Ošetření s velmi intenzivním účinkem pro okamžité rozjasnění pleti. Kombinace chemického peelu * stabilního vitamínu C * bioaktivační masky. Výsledkem je zářivá a hydratovaná pleť, dochází ke sjednocení tónu pleti a zmírnění jemných linek. Pro maximální výsledek doporučuji 3 ošetření s rozestupem 14 dní.

Propower peel

Propower peel 30

30 minut

1 350 Kč

Expresní ošetření vysoce aktivním chemickým peelem , přizpůsobené potřebám vaší pleti. Toto intenzivní ošetření vyhlazuje pokožku a zaměřuje se individuálně na projevy akné, hyperpigmentace či předčasného stárnutí.

Propower peel 60

60 minut

1 900 Kč

Maximálně účinné a plně přizpůsobené. Komplexní 60-ti minutové ošetření spojuje Proskin 60 + Power Peel s pokročilými technikami ošetření pleti, individuálně přizpůsobené na neustále se měnící potřeby vaší pokožky. Rychlá regenerace pokožky bez známek podráždění.

Co je to Chemický peeling?